17 199,00 zł
Brutto
Rozmiar

JAZDA PO WYBOISTYCH DROGACH, ŚCIEŻKACH CZY SINGLACH Z MOCĄ I KONTROLĄ. TEN ELEKTRYCZNY HARDTAIL NA SZLAKI POMAGA POKONYWAĆ WZNIESIENIA I TRUDNY TEREN W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓB.

Główne korzyści:

 • Zintegrowana konstrukcja

  Akumulator EnergyPak 625 Wh jest zintegrowany z rurą dolną. Kierownica RideControl ONE jest zgodna z wyświetlaczem EVO, a przyciski sterowania łączą się z aplikacją E-bike zapewniającą funkcje nawigacji oraz wyświetlanie danych zdrowotnych i treningowych.
 • Pełna kontrola

  Silnik SyncDrive Pro zapewnia regulowany współczynnik wspomagania do 360%, który pozwala skonfigurować rower elektryczny według własnych preferencji.
 • Wyważone, pewne sterowanie

  Lekka i wytrzymała rama aluminiowa wykorzystuje 29-calowe koła i widelec amortyzowany o skoku 130 mm dla płynnej kontroli w terenie.

ZASIĘG

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

ENERGYPAK SMART 625 / SYNCDRIVE PRO

zasięg

 • Ekstremalne: 60 KM
 • Dobre: 120 KM
 • Idealne: 190 KM
Rozmiary
L
M
S
XL
Kolor
Gunmetal Black
Rama
Aluminium ALUXX, główka ramy OverDrive 1½ - 1⅛", oś przelotowa 148x12mm, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
Widelec
SR Suntour XCR 34 Boost Air LOR, skok 130mm, rura sterowa 1½ - 1⅛", blokada
Tylny amortyzator
brak
Kierownica
Giant Connect TR Riser 31.8

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło